Ana Sayfa Ürünler Delik Dibi Delme Ekipmanları DTH Bitler
DTH Bitler

İksis makina delik dibi bitlerin geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar her çeşit kaya tiplerine göre dizayn edilmiştir. Delik dibi bitlerimiz en iyi girim hızı için, yüksek kalitedeki tugsten karbür çeşitleriyle yüksek kalitedeki çelik alaşımından üretilmektedir. Delici bitler delme siteminin önemli bir parçasıdır. Bit seçiminde genellikle dayanıklılık ve girim hızı arasındaki doğru dengeyi sağlayan biti seçmek gerekir.

Bit seçmek basınca karşı dayanım, aşınma, homojenlik ve değişken sondaj parametreli gibi özelliklere bağlıdır. Bir çok sondaj uygulaması en üst performans için farklı bit yapılandırmaları gerektirir.

YÜZEY TASARIMLARI:

Kullanıcılara üç tip bit dizaynı sunuyoruz: Düz yüzey, dış bükey ve iç bükey. Delik dibi bitlerimiz bütün kaya tiplerinin özel uygulamaları için tasarlanmıştır.

Eğer sert ve aşındırıcı formasyonların içine sondaj yapıyorsanız, o zaman dışbükey tasarım ideal bir seçim olacaktır. Eğer kırıklı ve çatlaklı gibi kaya türlerine delgi işlemi yapıyorsanız düz yüzey tasarımla en iyi sonuçlar elde edersiniz.

Diğer yüzey tasarımlarımızdan biri olan içbükey tasarım özellikle derin kuyular ve yön kontrolü için uygundur. Dışbükey yüzeyinde bulunan ters pilot dizayn delme sistemi, dikey hizalamayı korumak ve kuyu deliğinin yön kontrolü için geliştirilmiştir.

PDF Katalog İNDİRDosya Boyutu: 2,36 MB